MAGAZÍN KOMORNÍK

OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA DĚČÍN

Publikováno: 14. 5. 2020

Autor: Martin Zíka - OHK Děčín

Obor: Cestovní ruch

Lokalita: Děčín

Vzdělávání pro podnikání:

RESTART TURISTICKÉ SEZÓNY 2020 - KURZ INTERNET MARKETINGU V CESTOVNÍM RUCHU

Nejdůležitějším nástrojem účinné propagace služeb v cestovním ruchu je aktuálně Internet. Nicméně ne všichni poskytovatelé služeb dobře ovládají různé dovednosti, které s tím souvisejí. Proto Cech cestovního ruchu při Okresní hospodářské komoře Děčín připravil pro zájemce kurz, který určitě přijde vhod každému, kdo se potřebuje prostřednictvím Internetu nabízet. Základní tříhodinový kurz se bude věnovat i tomu, jak co nejlépe používat novou službu TM-INFOSERVIS.

Kurz internet marketingu v cestovním ruchu.

Peníze z turistiky půjdou za vámi, když jim ukážete cestu... například využitím systému pro informační centra, který pro vás připravil Turistický magazín ve spolupráci s Cechem cestovního ruchu při OHK Děčín. Zveme vás na kurz, který vás naučí jak tohoto nového nástroje využít, a ještě něco navíc.

Foto: Martin Zíka

NEJPRVE TROCHU TEORIE

Naučíme se správně vytvářet a používat propagační texty určené pro publikování na Internetu. Vysvětlíme si pojmy linkbuilding, konverze, microsite, keywords, description, aj. Řekneme si, co je důležité udělat, aby vaše stránky vyhledávače nabízely na předních místech. Povíme si něco o tom, jak má vypadat propagační fotografie a jaké atributy by fotografie publikovaná na internetu měla mít.

TEORII POUŽIJEME V PRAXI

Ve druhé části kurzu se zaměříme na efektivní používání nového nástroje pro propagaci informačních center TM-INFOSERVIS. S využitím dovedností z první části kurzu vytvoříme pěknou mikrostránku informačního centra, naučíme se vkládat aktuality, pozvánky na akce a propagovat nabízené produkty.

NAKONEC ZÍSKÁTE FUNKČNÍ PRODUKT

Výsledkem kurzu budou nejen proškolení pracovníci infocenter, kteří budou umět lépe spravovat webové stránky, ale také reálně fungující propagační nástroje připravené k praktickému využití. Tisíce čtenářů Turistického magazínu budou mít k dispozici novou internetovou cestu přímo k vám a k vašim nabídkám.

PRAKTICKÉ INFORMACE O KURZU:

Kurz začíná ve čtvrtek 25. června 2020 od 9.00 hodin v zasedací místnosti OHK Děčín na adrese: Myslbekova 3, 405 01 Děčín 1 (vedle Masarykova náměstí).

Zájemci o kurz mohou zasílat přihlášky e-mailem na adresu: ccr@ohkdecin.cz. Potvrzení o přihlášení obdržíte po úhradě faktury. Úhrada kurzovného 600 Kč (platba předem do 20. 6. 2020, převodem).

Žádoucí je schopnost základních dovedností práce s PC. Maximální kapacita kurzu je 10 osob (v případě většího zájmu se kurz bude opakovat). Garantovaná doba kurzu jsou 3 hodiny, v případě zájmu je možné prodloužení o konzultace bez navýšení ceny kurzu. Lektor Kurzu: Martin Zíka - webmaster informačních systémů KČT Ústecké oblasti.

JINÉ ČLÁNKY