+412 511 925, 736 463 745
info@ohkdecin.cz
facebook OHK Děčín

MAGAZÍN KOMORNÍK

POSEZENÍ PŘI KÁVĚ NEBO SKLENCE VÍNA A KLASICKÉ KAVÁRENSKÉ HUDBĚ V KAVÁRNĚ HOSANA VE VARNSDORFU DNE 4.3.2020

Přijměte pozvání na posezení v kavárně "Hosana" ve Varnsdorfu (Národní ul. 2826 - Varnsdorf), kde 4. 3. 2020 od 127 hodin zazní příjemná hudba v podání tria sdruženého okolo pana Reného Habicha. Pozdraví Vás úřad regionální hospodářské komory a nebude Vám vnucovat žádný pevný program ani přednášky.

PŘEČÍST

TURISTICKÁ ZNAČKA PODPORUJE BYZNYS V CESTOVNÍM RUCHU I NA DĚČÍNSKU

Položíme-li představitelům obcí a měst v našem regionu otázku „Kdo k vám přivádí turistické návštěvníky“, většina z nich odpoví: „reklama v médiích a cestovní agentury“. A  někteří po pravdě dodají, že důležité jsou i turistické značky, které mají pro rozvoj služeb cestovnímu ruchu zvláštní význam.

PŘEČÍST

SERVÍRUJTE SVŮJ BYZNYS NA WEBU OHK DĚČÍN

Na konci roku 2019 zahájila Okresní komora Děčín provoz nového webu, který členům OHK i nečlenům nabízí řadu užitečných propagačních služeb. Je možné si vytvořit profil firmy s portfoliem služeb a produktů, publikovat nabídky a poptávky anebo propagovat podnikatelské aktivity v novém magazínu Komorník. Pro členy OHK jsou všechny tyto služby zdarma.

PŘEČÍST

CECH CESTOVNÍHO RUCHU PŘI OHK DĚČÍN

Podnikatelům a živnostníkům se zaměřením na služby cestovního ruchu bych před sezónou 2020 rád připomenul, že při Okresní hospodářské komoře Děčín funguje již několik let sekce cestovního ruchu - Cech cestovního ruchu Děčínska.

PŘEČÍST

PŘEHLÍDKA MANUFAKTUR STŘEDNÍ EVROPY“ V OSKARSHAUSEN

Oskarshausen ve Freitalu u Drážďan vás srdečně zve ve čtvrtek 30. ledna 2020 v 10:30 hodna setkání českých firem, komor, turistických zařízení a řemeslníků. Navštivte nás, a získejte více informací o novém česko-německém projektu a o možnostech se s vaší firmou zapojit.

PŘEČÍST

AKTUÁLNÍ DOTAČNÍ VÝZVY - LEDEN 2020

Členské firmy OHK Děčín mají pro rozvoj svého podnikání nyní možnost využít několik zajímavých výzev, zaměřených především na výzkum a inovace. Níže najdete výzvy, u nichž jsou známy hlavní podmínky. Na případných žádostech o dotace z těchto výzev doporučujeme začít práci co nejdříve, zejména pokud je potřebná projektová dokumentace (např. u výzvy Nemovitosti), která může být náročná na zpracování.

PŘEČÍST

DOTACE ÚSTECKÉHO KRAJE PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE

Krajský úřad Ústeckého kraje s Novým rokem 2020 opět vyhlásil dotační titul pro začínající podnikatele, z něhož je možné žádat o finanční pomoc k rozjezdu Vašeho podnikání až do výše 200 tisíc Kč.

PŘEČÍST

PODPORA REGIONÁLNÍCH VÝROBCŮ Z DĚČÍNSKA

Významní evropští ekonomové v posledních měsících naznačují, že je nejvyšší čas připravit se na příští hospodářskou krizi, která bude pravděpodobně vážnější než ta, která proběhla v letech 2008 - 2010. K ekonomickým jevům se totiž přidají klimatické problémy (a restriktivní opatření na jejich potlačení), masivní mezikontinentální migrace a ozbrojené konflikty ve světě.

PŘEČÍST

ERASMUS PRO MLADÉ PODNIKATELE

Erasmus pro mladé podnikatele je přeshraniční výměnný program. Noví a začínající podnikatelé mají možnost získat nové zkušenosti a znalosti od zkušených podnikatelů, kteří provozují menší podniky v účastnických zemích.

PŘEČÍST

25. ROČNÍK TRADIČNÍ SOUTĚŽE EXPORTÉR ROKU

Vítězem letošního ročníku soutěže Exportér roku vyhlašované Hospodářskou komorou České republiky se stala automobilka Škoda Auto. V kategorii podle nárůstu exportu zvítězil přední světový výrobce obráběcích strojů z našeho regionu - TOS VARNSDORF. Zástupci firem převzali 9. 12. 2019 ocenění na slavnostním večeru v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze.

PŘEČÍST

HOSPODÁŘSKÁ KOMORA V DĚČÍNĚ PŘIPRAVILA PRO PODNIKATELE A ŽIVNOSTNÍKY NA DĚČÍNSKU UŽITEČNÝ VÁNOČNÍ DÁREK

Posláním a cílem Hospodářské komory ČR je prostřednictvím svých krajských a okresních zastoupení podpporovat rozvoj podmínek pro podnikání. Vzhledem k tomu, že drtivá většina byznysové komunikace se odehrává prostřednictvím Internetu, rozhodla se Okresní hospodářská komora Děčín nabídnout podnikatelům a živnostníkům v děčínském regionu zajímavý vánoční dárek. A to nejen svým členům.

PŘEČÍST


ARCHIV ČLÁNKŮ