MAGAZÍN KOMORNÍK

OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA DĚČÍN

Publikováno: 17. 12. 2019

Autor: Martin Zíka - OHK Děčín

Obor: nebyl uveden

Lokalita: nebyla uvedena

Informace Okresní hospodářské komory:

HOSPODÁŘSKÁ KOMORA V DĚČÍNĚ PŘIPRAVILA PRO PODNIKATELE A ŽIVNOSTNÍKY NA DĚČÍNSKU UŽITEČNÝ VÁNOČNÍ DÁREK

Posláním a cílem Hospodářské komory ČR je prostřednictvím svých krajských a okresních zastoupení podpporovat rozvoj podmínek pro podnikání. Vzhledem k tomu, že drtivá většina byznysové komunikace se odehrává prostřednictvím Internetu, rozhodla se Okresní hospodářská komora Děčín nabídnout podnikatelům a živnostníkům v děčínském regionu zajímavý vánoční dárek. A to nejen svým členům.

OHK Děčín - PF 2020

Okresní hospodářská komora Děčín přeje všem svým členům a partnerům dobrý a úspěšný rok 2020.

Foto: Archiv OHK

Během roku 2019 probíhal vývoj nového webu OHK Děčín, který má řadu užitečných funkcí pro podnikatelskou veřejnost. Kromě publikování zajímavých informací z oblasti dotačních výzev a legislativy týkající se podnikatelských aktivit si může každý zájemce zřídit na webu ohkdecin.cz vlastní administrativní rozhraní, ve kterém se může sám zařadit do katalogu firem děčínského regionu, publikovat nabídky, poptávky a také články o své činnosti. Podnikatelé a živnostníci tím získají skvělý nástroj pro posílení své internetové propagace. Pro nové začínající subjekty to může být rychlá, snadná a levná cesta, jak být na Internetu vidět.

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ ADMINISTRACI A PROFIL FIRMY

Jak začít? Je to velmi jednoduché. Na webu www.ohkdecin.cz hned na úvodní stránce kliknete na odkaz ADMINISTRACE. Dále pouhým vložením své mailové adresy obdržíte vaše vlastní přihlašovací jméno a heslo, díky kterému můžete vstoupit do vlastní administrace a začít publikovat. Nejprve si vytvoříte PROFIL FIRMY, což je v podstatě vaše nová podpůrná webová stránka. Tuto můžete odkazem propojit s oficiálním webem firmy (aniž byste platili za nákup odkazů).

NABÍDKY A POPTÁVKY NA JEDNOTNÉ DATABÁZI

V této sekci webu ohkdecin.cz můžete bez omezení propagovat své služby a produkty, ale také lze poptávat třeba pracovní síly nebo partnery pro své podnikání. To vám může ušetřit hodně času i shánění. Pakliže budete mít zájem, odezvy na vaše poptávky a nabídky se vám automaticky budou archivovat vaší administraci.

NOVÝ MAGAZÍN KOMORNÍK - PROPAGACE I VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ

Pokud za užitečnou součást propagace vaší firmy považujete publikování článků v médiích (tzv. public relations), pak se vám může hodit přístup do nového internetového magazínu KOMORNÍK. Na rozdíl od uveřejňování článků v jiných médiích (což bývá poměrně draze placená inzerce) v magazínu OHK Děčín můžete publikovat kdykoli, flexibilně a velmi levně. Ke svým článkům můžete přidávat i fotografie a odkazy na svůj kmenový web.

PRO ČLENY OHK DĚČÍN ZDARMA

Samozřejmě si položíte otázku, co Vás to bude stát? Výše zmíněné aplikace jsou pro všechny členy OHK Děčín zdarma, nečlenské firmy mohou tuto aplikaci používat za poplatek 1000 Kč ročně. V budoucnu se bude celý systém rozšiřovat o další služby, jako je například zprostředkování přeshraniční spolupráce.

JINÉ ČLÁNKY