MAGAZÍN KOMORNÍK

OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA DĚČÍN

Publikováno: 6. 2. 2020

Autor: Martin Zíka - OHK Děčín

Obor: Webové služby

Lokalita: Děčín

Informace Okresní hospodářské komory:

SERVÍRUJTE SVŮJ BYZNYS NA WEBU OHK DĚČÍN

Na konci roku 2019 zahájila Okresní komora Děčín provoz nového webu, který členům OHK i nečlenům nabízí řadu užitečných propagačních služeb. Je možné si vytvořit profil firmy s portfoliem služeb a produktů, publikovat nabídky a poptávky anebo propagovat podnikatelské aktivity v novém magazínu Komorník. Pro členy OHK jsou všechny tyto služby zdarma.

Nabídka OHK Děčín

Novou nabídku OHK Děčín můžete využít bez váhání. Hned teď se můžete přihlásit do systému a začít propagovat svou firmu, publikovat nabídky a poptávky...

Foto: Martin Zíka

Internetový marketing se tím zpřístupňuje všem regionálním firmám včetně malých živnostníků. Vyzkoušejte.

ZA REGISTRACI DO SYSTÉMU NIC NEPLATÍTE

Vstup do systému je jednoduchý a bezplatný. Na úvodní stránce webu ohkdecin.cz kliknete na odkaz ADMINISTRACE (vpravo nahoře). Tím vstoupíte do přihlašovací stránky. Pokud ještě nemáte přístupové údaje, klikněte na odkaz ŽÁDOST O PŘÍSTUP. Zde se seznámíte s variantami přístupu a podle toho, zda jste nebo nejste členové OHK Děčín vyberete správnou variantu přihlášení. Na registrační stránce zadáte do systému svůj mail, kam chcete zaslat přístupové údaje (jste-li nečlenové, budou od vás žádány též fakturační údaje pro případ, že byste se v budoucnu rozhodli pro rozšíření přístupu). Po úspěšném odeslání získáte na adrese uvedeného mailu své přístupové údaje, díky kterým se již můžete přihlásit do systému a začít se propagovat.

PROFIL FIRMY JE ZÁROVEŇ ZÁPISEM DO KATALOGU

Členové i nečlenové OHK by měli začít tím, že si vytvoří profil své firmy, který bude automaticky zařazen do katalogu firem děčínského regionu. Na profilu si dejte záležet, představte svou firmu a její produkty, publikujte logo a firemní kontakty, nezapomeňte vložit odkaz na své firemní stránky, atd. Při tvorbě textů pečlivě používejte klíčová slova, abyste byli dobře rozpoznatelní pro internetové vyhledávače.

PRAVIDELNĚ PUBLIKUJTE SVÉ NABÍDKY A POPTÁVKY

Další sekce systému jsou přístupné členům OHK Děčín, nebo nečlenům, kteří OHK Děčín uhradí symbolický poplatek (1000 Kč/ročně). Vzhledem k současným cenám za reklamu na jiných internetových portálech je tato částka velmi příjemná. Navíc můžete publikovat dle libosti bez jakýchkoli dalších poplatků například své nabídky a poptávky. Reakce potenciálních zájemců jsou odesílány na váš mail a archivovány ve vaší administraci, kterou si sami spravujete.

EFEKTIVNÍ LINKBUILDING PROSTŘEDNICTVÍM MAGAZÍNU KOMORNÍK

Pokud jste se někdy zajímali, jak funguje internet marketing, pak dobře víte, že jednou z nejdůležitějších věcí je nakupování kvalitních odkazů směřujících na váš firemní web a vytváření vlastních mikrostránek propagujících vaše produkty (které jsou rovněž propojeny s hlavním firemním webem). Tuto ne zcela levnou praxi si až do nedávna mohly dovolit pouze větší firmy. Od této chvíle je tato možnost přístupná členům OHK, a to zdarma (nečlenům za poplatek rozšíření - viz odstavec výše).

MAGAZÍN OHK DĚČÍN - KOMORNÍK - REDAKTORY MŮŽETE BÝT I VY

V magazínu Komorník můžete publikovat články, které se chovají jako firemní mikrostránky odkazující na hlavní firemní web a vaše produkty. Ke každému článku můžete připojit odkazy a fotografie s popiskami. Tím, že je článek publikován ve veřejném prostoru mezi mnoha jinými články, se nejen výrazně zvyšuje viditelnost vaší reklamy, ale též návštěvnost vašeho webu. Záleží hlavně na tom, jak zajímavě a poutavě článek vytvoříte. Pokud nemáte talent vytvářet sami kvalitní texty a pěkné propagační fotografie, obraťte se na kancelář OHK, která vám zajistí redaktora (redakční práce jsou pochopitelně zpoplatněny).

VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM

Pokud správně pochopíte, jak celý propagační systém na webu OHK Děčín funguje, pak si můžete ve volných chvílích vytvořit opravdu účinný a masivní propagační systém, který nejenže k vám přiláká nové partnery a zákazníky, ale také pomůže řešit vaše provozní problémy. Formou publikované poptávky nebo článku v magazínu Komorník můžete například poptávat kvalifikované pracovní síly nebo partnery pro podnikání.

PŘIPRAVUJE SE ŠKOLENÍ INTERNETOVÝCH „MÁGŮ“

Jsou pro vás počítačová technika a internet marketing vzdálené pojmy? To spravíme, OHK Děčín připravuje v květnu 2020 školení, kde se naučíte webový systém OHK využívat ve všech ohledech a také se dozvíte mnoho zajímavých postřehů, jak se správně a efektivně propagovat v prostředí internetu, jenž se v posledních letech stal hlavním komunikačním prostředím mezi firmami a jejich zákazníky. Termín školení bude včas publikován v nabídkách OHK Děčín. Sledujte.

NA ČLENSTVÍ V OHK DĚČÍN NEMŮŽETE PRODĚLAT

Pokud pro své podnikání potřebujete reklamu, měli byste zvážit členství v Okresní hospodářské komoře Děčín. To vám umožní plnohodnotný přístup do propagačního systému ohkdecin.cz. Tím budete mít k dispozici marketingové nástroje, které vám symbolický členský poplatek bohatě vykompenzují, nehledě na to, že kancelář OHK Děčín poskytuje svým členům škálu dalších užitečných služeb. O nich se dočtete pod odkazem níže.

JINÉ ČLÁNKY