412 511 925, 736 463 745
info@ohkdecin.cz
facebook OHK Děčín

Firma v regionu DěčínZPĚT NA ÚVOD

Martin Zíka - Mediální služby

Obor: Webové služby

Lokalita: VARNSDORF

- Tvorba a správa webových prezentací
- Grafické zpracování propagačních materiálů
- Redakční služby (texty, fotografie, korektury, aj)

NABÍZENÉ ZBOŽÍ A SLUŽBY:

Komplexně řeším webové prezentace včetně administračního rozhraní a klientských aplikací. Zajišťuji provozní stabilitu webů, aktualizaci, modernizaci a jejich solidní dohledatelnost ve vyhledávačích.

Navrhuji funkční webovou grafiku včetně správy obsahu webových stránek. Weby jsou řešeny responzivně, tzn. grafika se přizpůsobuje zařízení v němž jsou webové stránky prohlíženy. Tvořím vektorovou grafiku i fotografie.

Poskytuji redakční služby, jejichž cílem je zajistit zajímavost, aktuálnost a obsahovou pestrost webových stránek (texty, fotografie, grafiku). Pokud provozovatel webu sám nestíhá své stránky aktualizovat a modernizovat, vše zajistím.

KONTAKTY:

Jednatel:Martin Zíka
Adresa:Karlova 2700, 40747 Varnsdorf
E-mail:zika@asram.cz
Telefon:775 855 303
Web:http://asram.cz/
AKTUÁLNÍ NABÍDKY:

DETAIL

Tvorba a modernizace webových stránek.

Nabízím vyhotovení atraktivních a hlavně plně funkčních webových stránek, jak statických, tak dynamických včetně administračního rozhraní s různými doplňkovými aplikacemi, které vás odliší od konkurence. Navrhnu grafické řešení, funkce, ovládání...
Reference: www.ohkdecin.cz

Platnost:

od: 1. 4. 2020

DETAIL

Produktové fotografie pro podnikání

Z pestrého katalogu turisticky zajímavých míst z oblasti Ústeckého kraje nabízím fotografie k tvorbě propagačních materiálů a webových stránek. Vyhotovím reklamní fotografie produktů a služeb (vč. retuše a fotomontáže). V případě zájmu zpracuji speciální fotografické kolekce konkrétního tématu. Kompletně navrhnu a zpracuji propagační tiskoviny (pohlednice, prospekty, upoutávky...)

Platnost:

Termín nebyl stanoven.

DETAIL

Vytvořím propagační články včetně fotografií a grafiky.

Nabízím vytvoření firemních propagačních článků do magazínu Komorník. Pokud nemáte čas nebo neovládáte slohovou tvorbu, vytvořím vám kvalitní články včetně pořízení reklamních fotografií, které můžete následně umístit do magazínu Komorník nebo použít pro jiné propagační účely. Cena dohodou.

Platnost:

od: 1. 2. 2020

AKTUÁLNÍ POPTÁVKY:

DETAIL

Prezentace regionálních produktů

Pro vytvoření galerie regionálních produktů v Děčíně poptávám zájemce, kteří by chtěli své kvalitní výrobky nabídnout turistickým návštěvníkům v sezóně 2020 formou prezentační výstavy v prostorách OHK Děčín (Myslbekova ulice).

Platnost:

od: 1. 5. 2020 do: 31. 10. 2020ZAVŘÍT STRÁNKU

ÚŘAD OHK DĚČÍN | SLUŽBY OHK DĚČÍN | AKCE OHK | NABÍDKY OHK | ČLENSTVÍ V OHK | FIRMY V REGIONU | NABÍDKY A POPTÁVKY | PODPORA PODNIKÁNÍ | PODNIKÁNÍ V NĚMECKU | PROJEKTY OHK DĚČÍN | MÉDIA & PARTNEŘI | MAGAZÍN KOMORNÍK

SMLUVNÍ PARTNEŘI OHK DĚČÍN: